Lokation Alle 0
afdeling Alle 0
Bestyrelse
Mike Steen Hansen Bestyrelsesformand
Lisbeth Sejer Bestyrelsesmedlem
Henrik Schwert Bestyrelsesmedlem
Anett Bang Knudsen Bestyrelsesmedlem
Direktion
Lisbeth Sejer CEO & Founder Sygeplejerske
Kasper Kruse CFO Cand. Merc. Aud.
Karin Lidang Driftsdirektør Jordemoder, Cand.mag.
Jesper Jørgensen Direktionssekretær Cand.soc
Økonomi
Nicolaj Christensen Regnskabschef HD(R)
Pernille Neimann Controller
Gitte Kongstadt Controller
Thang Sui Pawng Junior Controller
Søren Haugen Økonomi- og administrativ medarbejder
Andreas Kanne Mikkelsen Økonomiassistent
Bodil Timmermann Økonomiassistent
Emma Lyng Økonomiassistent Finansøkonom
Louise Sørensen Økonomiassistent
Mona Gedsø Lange Økonomiassistent
Christian Grønbæk Sørensen Timelønnet økonomiassistent
Nicolaj Dahl Timelønnet økonomiassistent
Helle Thomassen Økonomielev
IT &
digitalisering
Claus Munk IT & digitaliseringschef
Daniel Søgaard Jensen IT Application Specialist
Mathias Høg IT Business Intelligence Analyst
Talal Awad IT Business Intelligence Analyst
Marketing &
Kommunikation
Matias Dimma Poulsen Marketingchef Multimediedesigner
Thomas Legald Content Creator Cand.comm
Kasper Kristensen Journalist Journalist
Norden
Janne Fly Driftschef, Norden Vest Sygeplejerske
Maibrit Christensen Driftschef, Norden Vest Sygeplejerske, På barsel
Cecilie Frydenlund Wrønding Driftschef, Norden Øst Sygeplejerske
Sarah Pedersen Driftschef, Norden Øst Sygeplejerske
Margareth Brandel Bemandingskonsulent Sygeplejerske
Tanja Klærke Bemandingskonsulent På barsel
Sidse Krog Bemandingskonsulent Sygeplejerske
Julie Knudsen Bemandingskonsulent Sygeplejerske, På barsel
Ann Træholt Bemandingskonsulent Jordemoder, På barsel
Thea Marie Hessellund Bemandingskonsulent Jordemoder
Ida Tofte Hansen Sundhedsfaglig kvalitetskonsulent Sygeplejerske
Emilie Vestergaard Bemandingskonsulent Sygeplejerske
Sussie Saga Volmer Bemandingskonsulent Sygeplejerske
Trine Thunø Thomsen Bemandingskonsulent Sygeplejerske
Louise Ziegler Bemandingskonsulent Sygeplejerske
Melanie Fønsler Bemandingskonsulent Sygeplejerske
My von Bülow Bemandingskonsulent Sygeplejerske og Cand.pæd.psyk
Mette Dalsten Bemandingskonsulent Sygeplejerske
Maria Wøldike Bemandingskonsulent Sygeplejerske
Louise Gaarde Nørholm Bemandingskonsulent Sygeplejerske
Udstationering
Rikke Hougaard Szalay Driftschef, Rejse og Administration Cand. Mag.
Tina Asferg Studentermedhjælper
Maria Elena Eritsian Studentermedhjælper
Michala Hoe Ambøg Udstationeringskoordinator
Camilla Lundø Udstationeringskoordinator
Tina Ravn Bengtson Udstationeringskoordinator
Line Bak Fosdal Udstationeringskoordinator
Mathias Utoft Carstensen Studentermedhjælper
Regionerne
Anne Rosenbæk Driftschef, Regionerne Jordemoder
Kristin Lund Nyborg Bemandingskonsulent Jordemoder
Vibeke Jensen Personalekonsulent Jordemoder
Anne-Mavie Kerl Personalekonsulent Sygeplejerske
Jeanette Djernis Personalekonsulent Sygeplejerske
Julie Kjeldal Personalekonsulent Sygeplejerske
Maria Korsholm Personalekonsulent Sygeplejerske
Rekruttering
Shu Mahendiran Rekrutteringschef På barsel
Gitte Frydensbjerg Administrativ medarbejder
Maria Louise Gæbe Rekrutteringskonsulent Social- og sundhedsassistent
Sille Leonhard Rekrutteringskonsulent Social- og sundhedsassistent
Lynn Zimmer Sekretær Socialpædagog
Eyðbjørg Hammer Sekretær Sygeplejerske
Danmark
Henning Fonnesbæk Kundechef
Tina Hansen Driftschef, Danmarksafdelingen SOSU
Ayten Yigen Driftschef, Danmarksafdelingen SOSU
Pia T. Simon du Toit Driftschef, Danmarksafdelingen SOSU
Nanna Vivelsted Beck Personalekonsulent
Malene Christiansen Personalekonsulent SOSU
Tanapa Muanlamai Personalekonsulent SOSU
Tanya Deman Saleh Personalekonsulent SOSU
Maati Hakim Personalekonsulent
Pernille Brink Rosendahl Personalekonsulent SOSU
Patrick Blomgren Sundhedsfaglig kvalitetskonsulent SOSU
Mahdi Sidiqui Personalekonsulent Sygeplejerskestuderende
Nemat Ghulamyar Personalekonsulent
Cloé Lundkvist Personalekonsulent SOSU
Andreas Bøge Holgersen Personalekonsulent
Linda Elkanah Dalatu Personalekonsulent Sygeplejerske
Pernille Molin Scherg Personalekonsulent Sygeplejerske
Michelle Solving Personalekonsulent Sygeplejerske
Reception
Lone Huse Jønsson Facilitets Manager
Ulla Christensen Administrativ medarbejder
Maria Louise Jacobsen Receptionist
Charlotte Glud Receptionist
Susanne Papo Kontormedhjælper
Sille Buchmann Koordinator og receptionist På barsel
Hyggekrogen
Coco Chief Security Officer
Eddie Chief Snacks Officer